Komentáře zákazníků 

Zde můžete napsat své hodnocení našich výrobků a webových stránek.

Tomáš 

U paní Slatinské jsme už několikrát nakupovali, její obrázky jsou krásnou ozdobou interiéru a chystám se opět nakupovat! :-)

Mária Gyoposová 

Kúpila som si od pani Slatinskej už druhýkrát maľované obrázky, sú veľmi pekné, pekne spracované a kvalitne zabezpečené na zavesenie. Okrem toho, vyžarujú jej výnimočný talent a priateľskú povahu.

Prajem jej preto veľa tvorivých nápadov a veľa kontaktov na predaj, aby potešila každého, kto má rád krásu z jej dlaní.

Jirka 

Paní Slatinská je neuvěřitelně šikovná, jejímí výtvory jsme potěšili náročné novomomanžele :-) (sklenice se jmény a datem svatby) a dojali strýce (půllitr s nápisem a vyobrazením včel). Komunikace byla rychlá a bezproblémová. Jeden den jsme předali sklo a druhý den vyzvedávali dárky.
Moc doporučujeme, je to skutečně originální dárek.

Tonina 

Objednala jsem si malý obrázek do koupelny, jsem moc spokojená, rychlé dodání a kvalitní práce. Také se mi líbí webové stránky.

Mirka Rojičková 

Chválím paní Slatinskou za krásné obrázky,které vyrábí. Určitě si ještě v budoucnu pár objednám. Je to originál,který nemá každý doma.
Přeji hodně zákazníků, Mirka.

Václav Corn 

Potřeboval jsem hezký dárek a určitě jste mi hezký dárek poslala. Mě se ty vázičky strašně moc líbily. Přeji Vám nejenom samé úspěchy a plno zákazníků, ale hlavně potěšení s toho co děláte. Děkuji.

Petra Horenska 

Obrázky od paní Slatinské jsem kupovala jako dárek pro paní učitelky v mateřské školce, ale sama jsem si zrovna objednala 2 . Byli jsme všichni moc nadšeni, jsou krásné, Obchůdek proběhl rychle bez problémů . Všem můžu jenom doporučit.

Šárka Šlesingerová 

Já jsem koupila přívěsek jako dárek,byl moc krásný.Na vánoce chci koupit i kamarádce.Doufám,že paní Slatinská bude mít čím dál tím víc spokojených zákazníků.

Kateřina Burianová 

U paní Slatinské jsem kupovala 3 obrázky jako dárek pro maminku k 50. narozeninám. Byla jsem nadšená nejen já, ale i ona, takže všechny 3 obrázky nyní visí na stěně přímo v obýváku a vnášejí do místnosti pozvnášející radost. Děkujeme!

Iva Mecová 

Koupila jsem od paní Slatinské dárek k promoci. Nejen že mi jej ve velmi krátkém termínu zaslala, ale ještě mi dle mého přání domalovala text, který jsem si přála. Byla velmi ochotná. Moc děkuji za velkou vstřícnost a krásný dárek. Iva Mecová

Zdena Dvořáková 

Obrázky paní Slatinské jsem objednala jako dárek - a udělaly velkou radost, mě potěšilo, že paní Slatinská ochotně přizpůsobila barvy obrázků mému požadavku. Jistě zde vyberu něco pro radost i příště.
Zd. Dvořáková, Soběslav

Iva Filipová 

Koupila jsem si od paní Michaely Slatinské dva malované šperky. Jsou moc krásné. Určitě si koupím ještě další. Všem moc doporučuji!

Jitka Němečková 

Dostali jsme dva obrázky darem od Ježíška a ještě jsem si dokoupila, aby to barevně ladilo, děkujeme, jsou vkusné a příjemné. J. Němečková

Jana Sýkorová 

Koupila jsem si od paní Slatinské před Vánocemi malované obrázky, taky malované hodiny,paní Satinská mi vyšla ochotně vstříc a obrázky uzpůsobila motivem hodínám, takže tvoří krásný komplet a na Vánoce jsem tím udělala velkou radost. Ataké ostatní obdarovaní byli obrázky nadšeni.
Na jaře se vypravím koupit obrázky ještě pro sebe, vím přesně, kam si je pověsím.... :-)
Přeji paní Satinské spoustu dalších spokojených zákazníků !

Ivana Suchánková 

Koupila jsem si několik obrázků pro kamarádky jako dárek k Vánocům. Obrázky došly v pořádku a jsou moc krásné. Určitě si časem objednám další, až postavíme náš nový domeček.

Přeji Vám mnoho dalších spokojených zákazníků! Ivana

Eliška Vašáková 

Objednala jsem si od autorky,paní Michaely Slatinské na vánoce 3 malované obrázky bez rámečku. Byly velice nádherné, byli jsme celá rodina velice nadšeni, moc spokojeni s její tvorbou, zase si časem chci něco objednat (asi nějaký šperk,nebo i další obrázky na skle).
E.Vašáková,Litoměřice

Daniel a Ajka 

Prave dnes sme si na Brnenskom vystavisku kupili nadherny zeleny obrazok malovany na skle. Prvy sme si kupili na rovnakom mieste pred rokom a odvtedy nam zdobi vstupnu halu.

Zelame autorke aby ludi potesila este mnohymi peknymi obrazkami ako mame mi. O rok dovidenia !

Vložit komentář

Vyplňte formulář níže a přidejte váš vlastní komentář.
Kinalisoft s.r.o. - Vývoj software
BISON - výrobce dresů